Case Clicker Hack 2018

Generuj Online

Case Clicker 2 to bez wątpienia jeden z największych przebojów na urządzenia mobilne z systemem android ostatnich miesięcy w Polsce. Aplikacja została już pobrana grubo ponad milion razy ze sklepu googleplay. Nie dziwi to biorąc pod uwagę ilu fanów gry Counter Strike jest w naszym pięknym kraju. Gra jest połączeniem symulatora otwierania skrzynek z gry Counter Strike oraz clickera które zdobywają ostatnimi czasy coraz większa popularność. W grze trzeba klikać, kupować klucze za wirtualną walutę i zdobywać najlepsze skiny tak jak w prawdziwym CS:GO. W Case Clicker dostępny jest między innymi system jackpotów oraz wymian, ponad 150 ulepszeń i blisko 175 osiągnięć do zdobycia, do tego system rang, misji i różnych achievmentów do zdobycia. Również można znaleźć ponad 600 skinów i 200 naklejek które można sprzedać po obowiązujących aktualnie cenach !

 

case clicker hack money

Sama gra jest bardzo wciągająca ale jak to bywa w tego typu produkcjach potrzeba masy czasu i cierpliwości aby coś osiągnąć w tej aplikacji lub oczywiście można wszystko zakupić za prawdziwe pieniądze. Tutaj z pomocą wszystkim graczom przychodzi nasz Hack do Case Clicker, który pomoże zdobywać wszystkie te rzeczy w dużo szybszym tempie !

Generuj Online

 

casclickerhack

Na początku muszę napisać, że Case Clicker Hack jest całkowicie bezpieczną aplikacją o był testowany przez długi czas aby wyeliminować wszystkie niedoróbki. Jedyne czego potrzebujecie to kabel i urządzenie mobilne z zainstalowaną grą. Aby hack działał trzeba podłączyć urządzenie do komputera, uruchomić program oraz aplikacje na telefonie, wybrać czego ptorzebujemy i tyle! Oczywiście można to też zrobić w samym telefonie w paczce znajduje się również mod apk z hackiem. Dzięki Hackowi możesz szybko rozbić Jackpoty zdobyć dowolne skiny czy odpowiednie osiągnięcia. Wszystko za pomocą paru kliknięć bądź też tapnięć w telefon jeśli chcesz robić to bezpośrednio z urządzenia mobilnego. Poza tym już na starcie gracz otrzyma dużo więcej kasy niż w oryginale, to samo tyczy się skrzyń czy kluczy. Dodatkowo można oszukiwać w grze mikropłatności oraz wbudowaliśmy autocklickera !. Zapraszam wszystkich do pobierania aplikacji i przetestowania jej samemu ! Każdy z Was oszczędzi tygodnie spędzone w tej grze.

Generuj Online

Post navigation